RapMania.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro Dosli na RAP - Mania
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 ee broo trebaju mi beatovi

Go down 
+2
Makaveli
DJhit
6 posters
Autor/icaPoruka
DJhit




Broj postova : 4
Registration date : 26.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimepet vel 27, 2009 11:48 pm

e raja ak neko zna koju str. za beatove nek mi ovdje odg. il ak ima nek beatova za slat my msn je kiki-babic@hotmail.com aj please: afro
[Vrh] Go down
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 29
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimesub vel 28, 2009 1:25 am

DJhit je napisao/la:
e raja ak neko zna koju str. za beatove nek mi ovdje odg. il ak ima nek beatova za slat my msn je kiki-babic@hotmail.com aj please: afro

skini sebi bro magix music maker i pravi svoje beatove
[Vrh] Go down
DJhit




Broj postova : 4
Registration date : 26.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimesub vel 28, 2009 11:33 am

Makaveli je napisao/la:
DJhit je napisao/la:
e raja ak neko zna koju str. za beatove nek mi ovdje odg. il ak ima nek beatova za slat my msn je kiki-babic@hotmail.com aj please: afro

skini sebi bro magix music maker i pravi svoje beatove
ma znam ja to neg ove ovaj jedan drug beatova pa da mu ja ne pravim.aj ako neko zna nek napise.
peace
[Vrh] Go down
damir
Admin
damir


Broj postova : 62
grad : Rajvosa
Registration date : 25.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimesub vel 28, 2009 3:20 pm

shadowville.com
soundclick.com
[Vrh] Go down
lol

lol


Broj postova : 49
Registration date : 26.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimesub vel 28, 2009 5:31 pm

Shadowille je isfuran tamo svi skidaju...idi čovječe na saundklik naći ćeš jebenih beatova a za ostale str neznam da daju besplatno beatove...oko imaš ono 30 dolara idi na koju hoćeš stranicu i kupi.
[Vrh] Go down
DJhit




Broj postova : 4
Registration date : 26.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimepon oľu 02, 2009 1:59 pm

ee ako neko zna kako se radi na magix music makeru nek mi ovdje napise peace
[Vrh] Go down
noke
Admin



Broj postova : 50
grad : Sanski Most
Registration date : 25.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 4:05 pm

stas ti radit ccc
[Vrh] Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 29
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimepet oľu 06, 2009 3:50 pm

DJhit je napisao/la:
ee ako neko zna kako se radi na magix music makeru nek mi ovdje napise peace

buraz pokusaji ja tebi sad mogu objasnjavat koliko hos al moras sam neke stvati otkrit
[Vrh] Go down
dbeats

dbeats


Broj postova : 5
grad : Sarajevo
Registration date : 21.03.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:40 pm

DJhit je napisao/la:
e raja ak neko zna koju str. za beatove nek mi ovdje odg. il ak ima nek beatova za slat my msn je kiki-babic@hotmail.com aj please: afro

qme otidji na:
www.myspace.com/dbeats71000
radimo drama beatove, imas demo stvari poslusaj valja li ti sta, imas tu nas mail pa javi.. pozz od dB ekipe!
[Vrh] Go down
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 29
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 11:57 pm

dbeats je napisao/la:
DJhit je napisao/la:
e raja ak neko zna koju str. za beatove nek mi ovdje odg. il ak ima nek beatova za slat my msn je kiki-babic@hotmail.com aj please: afro

qme otidji na:
www.myspace.com/dbeats71000
radimo drama beatove, imas demo stvari poslusaj valja li ti sta, imas tu nas mail pa javi.. pozz od dB ekipe!

vakve ljude cjenim..sto hoce pomoci svakome..peace bro
[Vrh] Go down
dbeats

dbeats


Broj postova : 5
grad : Sarajevo
Registration date : 21.03.2009

ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitimesri oľu 25, 2009 12:32 am

Makaveli je napisao/la:


vakve ljude cjenim..sto hoce pomoci svakome..peace bro

peace tebra!
[Vrh] Go down
Sponsored content





ee broo trebaju mi beatovi Empty
PostajNaslov: Re: ee broo trebaju mi beatovi   ee broo trebaju mi beatovi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ee broo trebaju mi beatovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RapMania.tk :: VASI RADOVI :: Vasi beatovi-
Forum(o)Bir: