RapMania.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro Dosli na RAP - Mania
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 dBeats produkcija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
dbeats

dbeats


Broj postova : 5
grad : Sarajevo
Registration date : 21.03.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:28 pm

e pozdrav ljudi, mi smo novi na sceni, iako imamo neku historiju u produkciji tek smo usli u hiphop vode, pa evo poslusajte nase stvarke na MySpace , ako ima ko da bi saradjivao neka se javi na nasu e-mail adresu koja se nalazi na myspace-u. afro
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:31 pm

dbeats je napisao/la:
e pozdrav ljudi, mi smo novi na sceni, iako imamo neku historiju u produkciji tek smo usli u hiphop vode, pa evo poslusajte nase stvarke na MySpace , ako ima ko da bi saradjivao neka se javi na nasu e-mail adresu koja se nalazi na myspace-u. afro

e broo predpostvavljam da si ti sa derneka poslusat cemo i vidjet da ti nadjemo suradnju peace
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
dbeats

dbeats


Broj postova : 5
grad : Sarajevo
Registration date : 21.03.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:36 pm

taj sam qme! Very Happy
i samo jos napomena: svi sample-ovi su nasi i snimili smo vokale na matrice fiftyja wu tanga itd radi nasih nekih prava i kradje, ko je zainteresovan za demo cd nek nam se javi pozz

PSIHA je napisao/la:
dbeats je napisao/la:
e pozdrav ljudi, mi smo novi na sceni, iako imamo neku historiju u produkciji tek smo usli u hiphop vode, pa evo poslusajte nase stvarke na MySpace , ako ima ko da bi saradjivao neka se javi na nasu e-mail adresu koja se nalazi na myspace-u. afro

e broo predpostvavljam da si ti sa derneka poslusat cemo i vidjet da ti nadjemo suradnju peace
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 1:37 pm

dbeats je napisao/la:
taj sam qme! Very Happy
i samo jos napomena: svi sample-ovi su nasi i snimili smo vokale na matrice fiftyja wu tanga itd radi nasih nekih prava i kradje, ko je zainteresovan za demo cd nek nam se javi pozz

PSIHA je napisao/la:
dbeats je napisao/la:
e pozdrav ljudi, mi smo novi na sceni, iako imamo neku historiju u produkciji tek smo usli u hiphop vode, pa evo poslusajte nase stvarke na MySpace , ako ima ko da bi saradjivao neka se javi na nasu e-mail adresu koja se nalazi na myspace-u. afro

e broo predpostvavljam da si ti sa derneka poslusat cemo i vidjet da ti nadjemo suradnju peace

haj malo poblize objasni koliko bi kostalo i tako jer ja sa svojom grupom hocu da snimim prvi demo album pa mozda mozemo suradjivat
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
damir
Admin
damir


Broj postova : 62
grad : Rajvosa
Registration date : 25.02.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimesub oľu 21, 2009 5:10 pm

ono momci su mi cool slusao sam im vec matre, mene interesuje odakle ste vi ba iz SA ? (ono koji dio grada) Smile
[Vrh] Go down
dbeats

dbeats


Broj postova : 5
grad : Sarajevo
Registration date : 21.03.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 3:31 pm

impact je napisao/la:
ono momci su mi cool slusao sam im vec matre, mene interesuje odakle ste vi ba iz SA ? (ono koji dio grada) Smile
hvala qme, jedan je sa grbavice a drugi sa ali-pasina.. i to je to Very Happy
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 3:43 pm

dbeats je napisao/la:
impact je napisao/la:
ono momci su mi cool slusao sam im vec matre, mene interesuje odakle ste vi ba iz SA ? (ono koji dio grada) Smile
hvala qme, jedan je sa grbavice a drugi sa ali-pasina.. i to je to Very Happy

i ja sam sa grbavice mozda ga znam xD
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 30
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitimeuto oľu 24, 2009 6:07 pm

mocni mocni pravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





dBeats produkcija Empty
PostajNaslov: Re: dBeats produkcija   dBeats produkcija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dBeats produkcija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RapMania.tk :: VASI RADOVI :: Vasi beatovi-
Forum(o)Bir: