RapMania.tk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro Dosli na RAP - Mania
 
Početna stranicaGalleryLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 moji najj reperi

Go down 
+5
CiCk0
KittyKat
Makaveli
noke
PSIHA
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:45 pm

eo vako meni su najj reperi eminem i frenkie likovi su fkt prejaki reperi i skoro svaka pjesma im je extra
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
noke
Admin



Broj postova : 50
grad : Sanski Most
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:53 pm

men su:snoop dogg,dr.dre,2pac,chamillionaire,ja-rule,nas,jadakiss,krayzie bone,styles p,sheek louch,x to the z,a grupe omiljene su mi:d-block,bone thugs 'n harmony i 213..ma dobra je i nwa..
[Vrh] Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:55 pm

noke je napisao/la:
men su:snoop dogg,dr.dre,2pac,chamillionaire,ja-rule,nas,jadakiss,krayzie bone,styles p,sheek louch,x to the z,a grupe omiljene su mi:d-block,bone thugs 'n harmony i 213..ma dobra je i nwa..

dobri su oni broo uh a i eminem i 2 pack su medju najboljima
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 30
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 6:58 pm

meni 2pac za mene je on king...jos rapperi koje pravo gotivim su:ja rule,dmx,ice cube,dr dre,eminem,i naravno snoop dogg bez njeg nista...od grupa:wu tang clan,outlawz,naughty by nature,nwa i bone thugs and harmony
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 7:00 pm

Makaveli je napisao/la:
meni 2pac za mene je on king...jos rapperi koje pravo gotivim su:ja rule,dmx,ice cube,dr dre,eminem,i naravno snoop dogg bez njeg nista...od grupa:wu tang clan,outlawz,naughty by nature,nwa i bone thugs and harmony

aha vidim da imas ukusa xd
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 30
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 7:01 pm

PSIHA je napisao/la:
Makaveli je napisao/la:
meni 2pac za mene je on king...jos rapperi koje pravo gotivim su:ja rule,dmx,ice cube,dr dre,eminem,i naravno snoop dogg bez njeg nista...od grupa:wu tang clan,outlawz,naughty by nature,nwa i bone thugs and harmony

aha vidim da imas ukusa xd

thx kralju Very Happy Very Happy Smile Smile Smile
[Vrh] Go down
KittyKat

KittyKat


Broj postova : 10
Age : 32
grad : chill' :D
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:06 pm

pac,ice cube,ja rule,big L,eminem,snoop,jay z,lloyd bansk,method man,redman,xibit....uglawnom westcoast.....the game mie isto dobar....
od domachih marchelo,deniro,ajs,frenkie,neke pjesme od ede,metro slt,komedii,mayer,nazar.... ITD ----
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:08 pm

KittyKat je napisao/la:
pac,ice cube,ja rule,big L,eminem,snoop,jay z,lloyd bansk,method man,redman,xibit....uglawnom westcoast.....the game mie isto dobar....
od domachih marchelo,deniro,ajs,frenkie,neke pjesme od ede,metro slt,komedii,mayer,nazar.... ITD ----

opa sto se mala zadala xd dobar ukus imas jocolor jocolor
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
CiCk0
Admin
CiCk0


Broj postova : 24
Age : 40
grad : Rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:28 pm

nice taste all Smile
ja od stranih reppera naj nebih da nabraja ima ih Smile

al domaci (balkan) su mi puno interesantniji, br 1 je Deniro iza njega idu marchelo struka, mayer, juice
[Vrh] Go down
noke
Admin



Broj postova : 50
grad : Sanski Most
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:34 pm

KittyKat je napisao/la:
pac,ice cube,ja rule,big L,eminem,snoop,jay z,lloyd bansk,method man,redman,xibit....uglawnom westcoast.....the game mie isto dobar....
od domachih marchelo,deniro,ajs,frenkie,neke pjesme od ede,metro slt,komedii,mayer,nazar.... ITD ----
od ovih sviju svi su ti extra i cjenim to sto slusas,jedino ne volim tu lloyd banksa i njegov g unit hehe..poz:D:D:D
[Vrh] Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
Kreepz




Broj postova : 9
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:30 pm

evo neka lista nazovi tako:
Talib Kweli (liricki wow), Nas, Apathy, Tech n9ne, Lil Wyte, 3-6-mafia(za partije i to Very Happy), Eminem naravno, moj najdrazi reper doduse svabo: Samy Deluxe, pa onda jos malo svaba Kool Savas, K.I.Z., Freundeskreis, Azad, moze i Curse proc, pa onda jos: Redman, method man, E-40, Diddy, 2 pac i biggie nemoram ni spominjat, Cashis, Lloyd Banks (samo on fifti ne xD), Common, Xzibit, Fat Joe, Immortal, Nino Bless (jak(, i jos sijaset hahah
[Vrh] Go down
KittyKat

KittyKat


Broj postova : 10
Age : 32
grad : chill' :D
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:04 am

noke je napisao/la:
KittyKat je napisao/la:
pac,ice cube,ja rule,big L,eminem,snoop,jay z,lloyd bansk,method man,redman,xibit....uglawnom westcoast.....the game mie isto dobar....
od domachih marchelo,deniro,ajs,frenkie,neke pjesme od ede,metro slt,komedii,mayer,nazar.... ITD
Citat :
----
od ovih sviju svi su ti extra i cjenim to sto slusas,jedino ne volim tu lloyd banksa i njegov g unit hehe..poz:D:D:D
ima par dobrih pjesama ,al 50-ja ne wolimm NIKAKO ....sudite mi XD
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:10 am

KittyKat je napisao/la:
noke je napisao/la:
KittyKat je napisao/la:
pac,ice cube,ja rule,big L,eminem,snoop,jay z,lloyd bansk,method man,redman,xibit....uglawnom westcoast.....the game mie isto dobar....
od domachih marchelo,deniro,ajs,frenkie,neke pjesme od ede,metro slt,komedii,mayer,nazar.... ITD
Citat :
----
od ovih sviju svi su ti extra i cjenim to sto slusas,jedino ne volim tu lloyd banksa i njegov g unit hehe..poz:D:D:D
ima par dobrih pjesama ,al 50-ja ne wolimm NIKAKO ....sudite mi XD

nevolim ni ja 50-ja nikako bgm KRETEN xd
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
KittyKat

KittyKat


Broj postova : 10
Age : 32
grad : chill' :D
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:16 am

RAZUMIJEMO SE cheers
[Vrh] Go down
damir
Admin
damir


Broj postova : 62
grad : Rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:43 am

hmm... Marchello, Deniro, Fatalista, Mayer, SterMa .... to je to sto se vrti uglavnom
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:45 am

impact a.k.a imc je napisao/la:
hmm... Marchello, Deniro, Fatalista, Mayer, SterMa .... to je to sto se vrti uglavnom

zaboravio si frenkia stavit xD
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
lol

lol


Broj postova : 49
Registration date : 26.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 3:06 pm

Jasmo zaš ljudi pišu nebuloze kad frenki se vrti...

ugl. bechary,Antitalent,kandžija.gordez,getorejd...
[Vrh] Go down
Kreepz




Broj postova : 9
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 3:59 pm

slusal ko od vas ekipu sobnoiza? Subnoize souljaz, Kingspade, potluck, i jos sijaset
[Vrh] Go down
PSIHA
Admin
PSIHA


Broj postova : 210
Age : 30
grad : rajvosa
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 6:46 pm

eo sta ja najvise slusam od domace i strane scene

eminem,,d12,,snoop,,2 pac,,john cena,,elitni odredi,,,sha-ila,,frenkie,,deniro,,block (cicko emcho ado ba),sa crew,,,marchelo,,cvilja,,khan,,,juice,,connect,,nexter,,xzbit,,edo majka,,cya itd itd
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=JtCfvWCR0cA
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 30
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimečet vel 26, 2009 10:49 pm

PSIHA je napisao/la:
eo sta ja najvise slusam od domace i strane scene

eminem,,d12,,snoop,,2 pac,,john cena,,elitni odredi,,,sha-ila,,frenkie,,deniro,,block (cicko emcho ado ba),sa crew,,,marchelo,,cvilja,,khan,,,juice,,connect,,nexter,,xzbit,,edo majka,,cya itd itd

dobar ukus bro:D
[Vrh] Go down
noke
Admin



Broj postova : 50
grad : Sanski Most
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimepet vel 27, 2009 11:33 am

ups zaboravio sam reci domace,koje ne slusam bas puno al et kad moram izdvojiti:frenkie,edo maajka,fatalni,nexter,BLOCK...
[Vrh] Go down
http://www.kenorap.blogger.ba
SeCreT
Admin
SeCreT


Broj postova : 44
Age : 32
grad : Sarajevo
Registration date : 27.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimened oľu 08, 2009 4:40 pm

strani reperi:The Game,2Pac,Snoop Dogg,citav Dirty South osim Soulja Boy,Biggie,Nelly,Eminem naravno,i jos mnogo njih da sad ne nabrajam

domaci reperi:Elitni Odredi,emsho,Sin,Chane,Marcelo,Edo Maajka,cvija,sha-ila,deniro,fatalista.....
[Vrh] Go down
http://www.jamglue.com/people/DJ_Crod
Makaveli
Admin
Makaveli


Broj postova : 134
Age : 30
grad : Tesanj
Registration date : 25.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimeuto oľu 10, 2009 10:38 pm

SeCreT je napisao/la:
strani reperi:The Game,2Pac,Snoop Dogg,citav Dirty South osim Soulja Boy,Biggie,Nelly,Eminem naravno,i jos mnogo njih da sad ne nabrajam

domaci reperi:Elitni Odredi,emsho,Sin,Chane,Marcelo,Edo Maajka,cvija,sha-ila,deniro,fatalista.....

dobar ukus Very Happy
[Vrh] Go down
lalelela
Gost




moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimepet tra 10, 2009 5:12 pm

PSIHA je napisao/la:
eo vako meni su najj reperi eminem i frenkie likovi su fkt prejaki reperi i skoro svaka pjesma im je extra

aaaaaaaaaaaaa shit evo ga novi hit.. bolji bi text našo u domu za retardiranu djecu

rep za Cvjetic samo se preserava ja sam bolji ti si gori i nemožeš biti dobar nikako ni da kažeš :ssSS

najjači panč

balkan je peder jebem ga u čmar
da nema mene bio bi propala stvar confused confused confused

kad su likovi disali fm jam oni su ko pičke brisali im postove i govorili da će im frenkie vratit ali ništa
[Vrh] Go down
lol

lol


Broj postova : 49
Registration date : 26.02.2009

moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitimepet tra 10, 2009 5:17 pm

chino xl,streetlife,universol,nature sounds,royce da 59,immortal technique,ostale crnje iz wu tenga,joe budden,proof,brooklyn academy...

briem da ste samo wu teng skužili XD
[Vrh] Go down
Sponsored content





moji najj reperi Empty
PostajNaslov: Re: moji najj reperi   moji najj reperi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
moji najj reperi
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
RapMania.tk :: FAME :: Razgovor o poznatima :: Vasi omiljeni rapperi!-
Forum(o)Bir: